Nowa inwestycja Matexi na Imielinie

Matexi Polska rozpocznie budowę osiedla na warszawskim Ursynowie – będzie to kameralna inwestycja w willowej części Imielina.

Matexi Polska, deweloper o belgijskich korzeniach, na warszawskim Ursynowie wybuduje jedynie 80 lokali – inwestycja o podobnym charakterze powstała na Marymoncie i cieszyła się sporym powodzeniem. Budownictwo o minimalistycznej formie – jak właśnie kameralne wille o niskiej zabudowie – zyskują popularność także w Warszawie.

Apartamenty Marymont powstały na warszawskich Bielanach, a zatem powinny trafić gust także mieszkańców Ursynowa. W budynkach będzie zatem maksymalnie sześć apartamentów, w każdym bloku będą hale garażowe podziemne, parkowa zieleń, z której zresztą Ursynów słynie.

Zieleń, architektura, dobra komunikacja z centrum i dostęp do infrastruktury to główne zalety tej inwestycji na zielonym Imielinie. Wcześniej powstał budynek „Na Romera”, który również wkomponował się w krajobraz tej dzielnicy.

Po przeanalizowaniu potrzeb rynku i możliwości inwestycji w tej stolicy, okazało się, że właśnie taka inwestycja jest w guście mieszkańców. Co więcej, Ursynów ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę, a kameralny projekt adresowany do dojrzałego klienta zapewne spotka się z zainteresowaniem.

Matexi to deweloper o belgijskich korzeniach, działający w Polsce od 2010 roku. Inne inwestycje tego dewelopera to m.in. Kolska od nowa, Żeromskiego 17, Człuchowska, Księżycowa 60, Staffa 9. Słodowiec Park czy też Omulewska.

KKw, fot.dario030/Pixabay