Słoneczny Park – Łódź

Słoneczny Park to osiedle na Bałutach w Łodzi, wybudowane w 2004 roku. Nowoczesne, na obrzeżach, idealne dla rodzin – więcej szczegółów na temat tej inwestycji znajdziesz poniżej.

Słoneczny Park w Łodzi

Położenie. Zaletą inwestycji jest położenie w pobliżu ulic Kaczeńcowa i Lniana na Teofilowie w popularnej dzielnicy Bałuty. Słoneczny Park mieści się przy ulicy Lnianej 1/1A. To malownicza okolica, z pięknymi okazami drzew, położona na obrzeżach miasta, ale zapewniająca dobre połączenia komunikacyjne z centrum.

Infrastruktura. Niedaleko jest też świetnie rozbudowana infrastruktura – są m.in. przedszkola i szkoły, sklepy, supermarket i różne punkty usługowe. Jedynie 5 minut spacerem od inwestycji jest też kompleks sportowo-rekreacyjny (boisko do siatkówki, trzy baseny, zjeżdżalnie dla dzieci i dorosłych i kort tenisowy).

W odległości 350 metrów znajdują się między innymi takie obiekty jak przedszkole, szkoła podstawowa, poczta, bankomat, apteka, przychodnia lekarska i przystanek. Życie dzielnicy Bałuty skupia się wokół centrum handlowo-restauracyjnego, Manufaktury, stworzonego w dawnej fabryce. Manufaktura jest oddalona od inwestycji ok. 20 minut jazdy samochodem.

Mieszkania. Słoneczny Park oferuje 92 lokale mieszkalne. W inwestycji są ustawne mieszkania o różnych metrażach – m.in. kawalerki o powierzchni 36 m² , mieszkania 2-pokojowe (od 39 m2 do 61 m²), 3-pokojowe (od 65 m2 do 75 m²), a także przestronne apartamenty o powierzchni od 87 m2 do 114 m².

Miejsce postojowe / garaż. Każde mieszkanie ma balkon albo taras. Można też dodatkowo zakupić miejsce parkingowe na zewnątrz lub miejsce w garażu.


embed google maps wordpress

f: Skitterphoto / pixabay