Inwestycje mieszkaniowe

Na naszej stronie przedstawiamy najciekawsze naszym zdaniem inwestycje mieszkaniowe i apartamentowe w Warszawie, ale również w innych rejonach Polski.

MOZAIKA MOKOTÓW

Inwestycja firmy Layetana Real Estate realizowana w Warszawie przy ulicy Cybernetyki 7. Budynek apartamentowy wznoszony jest w zacisznej części Służewca na Mokotowie. Aktualnie trwa budowa IV i ostatniego etapu inwestycji. Służewiec jest jedną z najszybciej rozwijających się części Mokotowa, a lokalizacja apartamentów gwarantuje szybkie dostanie się do centrum Warszawy.
Kameralne i ciche apartamenty mieszkaniowe będą wykańczane w bardzo wysokim standardzie. Nie zabraknie oczywiście garażu podziemnego i komórek lokatorskich.
Termin zakończenia czwartej części inwestycji mieszkaniowej Mozaika Mokotów wyznaczono na I kwartał 2018 roku.

sPLACE PARK

Adres tej prestiżowej inwestycji na warszawskim Żoliborzu to ulica Przasnyska 4. To właśnie w tym miejscu powstaje zespół wysokiej klasy apartamentów w zacisznej i zielonej części Żoliborza. Pierwszy etap inwestycji został już zakończony. Aktualnie można kupić jeszcze apartamenty i penthousy w II i w III etapie tej inwestycji mieszkaniowej. Wszelkich informacji udzielą pracownicy biura sprzedaży mieszkań, które jest otwarte od poniedziałku do soboty.