Apartamenty Kochanowskiego

Apartamenty Kochanowskiego to nowoczesny kompleks czterech budynków, które tworzą kameralny projekt z reprezentacyjnym dziedzińcem i placem zabaw dla dzieci. Dowiedz się więcej o inwestycji w Warszawie.

O inwestycji Apartamenty Kochanowskiego

Apartamenty Kochanowskiego to projekt obejmujący trzy 4-piętrowe oraz jeden 8-piętrowy budynek. Powstał na Bielanach, około 5,8 km od centrum. Jego autorem jest pracownia projektowa JEMS Architekci, która ma na koncie liczne nagrody prestiżowe, m.in. za projekt siedziby dla Agory SA w Warszawie.

Apartamenty Kochanowskiego to innowacyjna, ale stonowana architektura, zgodna z tradycją modernizmu, która jest ponadczasowa. Łącznie zaprojektowano 176 mieszkań i 178 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Każdy apartament na parterze ma też ogródek, niektóre o powierzchni aż do 500 m2.

Mieszkania mają estetyczne, duże okna w drewnianej ramie, dzięki którym wnętrza są jasne i przestronne. Wiele z nich oferuje widok na drzewa.

Apartamenty Kochanowskiego – lokalizacja

Apartamenty Kochanowskiego znajdują się na Bielanach, niedaleko popularnego i zielonego Żoliborza. Leżą w spokojnej i cichej okolicy, wewnątrz kwartału osiedla. Jest tu cisza, hałas z ulic Kochanowskiego, Broniewskiego i Al. Armii Krajowej tu nie dociera.

Dużą zaletą Bielan są tereny zieleni, zapewniające relaks, idealne na spacery. Można z psem, dzieckiem lub na rowerze wybrać się m.in. Do Lasu Bielańskiego, Parku Olszyna, Lasku Lindego. Ścieżki piesze i rowerowe pozwolą na aktywne spędzanie wolnego czasu.

W pobliżu jest wiele przystanków tramwajowych i autobusowych, a także stacja metra. Również samochodem można szybko dojechać do centrum – podróż zajmuje około 15 minut poza godzinami szczytu. W odległości 200 m od inwestycji znajduje się najbliższy przystanek – Romaszewskiego 01.

Infrastruktura inwestycji

Położenia na granicy Bielan, Żoliborza i Bemowa gwarantuje nie tylko dobry dojazd do centrum i połączenia komunikacją miejską z innymi dzielnicami, ale też dobrze rozbudowaną infrastrukturę. Mieszkańcy mają łatwy dostęp do oferty aż trzech dzielnic – sklepów, usług i galerii handlowych.

W sąsiedztwie Apartamentów Kochanowskiego są m.in. sklepy osiedlowe, żłobek, przedszkole, szkoły podstawowe i gimnazja. Mieszkańcy mogą korzystać z szerokiej oferty edukacyjnej. Niedaleko jest też Centrum Handlowo Rozrywkowe Arkadia, apteki i przychodnie lekarskie, kluby sportowe, basen, biblioteka publiczna, urząd pocztowy, a nawet ujęcie wody oligoceńskiej.


embed google maps wordpress

f: jeanvdmeulen / pixabay