Kompleks Mieszkaniowy 'Trzy Korony’

Archiwalny opis planowanej inwestycji na koniec 2009 roku w Warszawie.

Lokalizacja: Warszawa – Warszawa – Bemowo
Termin realizacji: grudzień 2009 rok

Kompleks Mieszkaniowy Trzy Korony w rejonie ulic Zaborowskiej, Kluczborskiej i Grodkowskiej to kolejna inwestycja realizowana w Warszawie przez Spółkę BRE.locum. Powstanie tu osiedle składające się z 3 budynków VI i VII piętrowych o ciekawej, nowoczesnej architekturze – w sumie zostaną wybudowane 292 mieszkania.
Teren wokół budynków zostanie kompleksowo zagospodarowany w zakresie małej architektury: alejki spacerowe wśród zieleni, plac zabaw dla dzieci. Dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców cały teren będzie ogrodzony, przewidziano również pomieszczenie dla ochrony.

Mieszkańcy osiedla będą mieli dostęp do pełnej infrastruktury usług i komunikacji. Tereny rekreacyjne występujące pobliżu (Puszcza Kampinoska, kompleks sportowy naprzeciwko Fortu Bema, basen). Lokalizacja inwestycji w pobliżu Centrum Handlowego „WOLA PARK” zapewnia doskonałe zaplecze handlowo-rozrywkowe.

Komunikacja miejska.
Dojazd do centrum Warszawy i praktycznie do wszystkich dzielnic możliwy jest ulicą Górczewską, gdzie kursuje kilka linii autobusowych. W przyszłości wzdłuż ulicy Górczewskiej planowana jest linia metra.

W bliskiej okolicy znajdują się:

  • przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja
  • Licea Ogólnokształcące
  • Urząd Miasta Warszawa- gmina Bemowo
  • Centrum handlowo – rozrywkowe WOLA PARK (Auchan, Silver Screen i Fitness Club)

Wyżej podane informacje mają charakter informacyjny, są materiałem poglądowym, i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

f: 12019 / pixabay