7R buduje w Warszawie

Rynek logistyczny rozwija się niezwykle dynamicznie, a popyt na magazyny na wynajem wciąż rośnie. 7R buduje nowy obiekt wraz ze wspólnikami teraz w Warszawie.

 

Firma deweloperska 7R rozpoczęła współpracę joint venture z MF Capital oraz DIL Polska Baumanagement przy realizacji projektu MFC – 7R City Flex Warsaw Airport I. Działka znajduje się tuż przy lotnisku i świetnie wpisuje się w koncept programu 7R City Flex Last Mile Logistics. Dzięki współpracy z partnerami niebawem ruszy rozpoczęcie budowy.

Zakup działki nastąpił już w 2015 r., ale uzyskanie pozwolenia na budowę też trwało kilka lat. Po zrealizowaniu formalnych pozwoleń trzeba było jeszcze znaleźć odpowiedniego partnera, który pozwoliłby wykorzystać cały potencjał tej lokalizacji.

Połączenie know-how i komercjalizacji, kompetencji DIL Polska w zakresie zarządzania projektem oraz doświadczenia MF Capital sprawia, że współpraca zapewne będzie owocna i wywoła zainteresowania ze strony klientów i przedsiębiorców zarówno krajowych, jak i zagranicznych. W ramach MFC – 7R City Flex Warsaw Airport I ma powstać nawet aż 19 tys. mkw. elastycznej powierzchni klasy A.

Można będzie łatwo wybrać powierzchnię magazynową, ale też serwisową, przeznaczoną pod lekką produkcję, wysokiej klasy powierzchnię biurową. Oddanie projektu planuje się na koniec 2019 roku.

Kar, fot.pashminu/Pixabay